Fradi Bl Selejtező

kiado-uj-epitesu-lakas-budapest

0 18 Video jelentése Mi a probléma? Szexuális tartalom Erőszakos tartalom Sértő tartalom Gyermekbántalmazás Szerzői jogaimat sértő tartalom Egyéb jogaimat sértő tartalom (pl. képmásommal való visszaélés) Szexuális visszaélés, zaklatás Ha gondolod, add meg e-mail címed, ahol fel tudjuk venni veled a kapcsolatot. Jelentésed rögzítettük. Hamarosan intézkedünk. Video beágyazása Üzenetküldés Hozzáadás listához Új lista 2021. szept. 29. Cimkék: vs, -, BL, Futball, Fradi, selejtező, Molde Futball - BL selejtező - Fradi vs Molde Mutass többet

Összekerülhet a CFR és a Fradi a BL-selejtezőben

A Bajnokok Ligája-selejtező első fordulójában a Ferencváros 3–0-ra legyőzte odahaza a koszovói Prishtinát; visszavágó egy hét múlva. Nulla nulla, de hatalmas diadal: BL-csoportkörös a Ferencváros! Az idegenbeli hatgólos döntetlen után a hazai nulla nulla is elég volt a magyar bajnoknak. Negyedszázados várakozás után bejutott a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörébe a Ferencváros, a zöld-fehérek az idegenbeli 3–3-as döntetlen után a Groupama Arénában gól nélküli döntetlent játszottak a norvég Moldével a selejtező utolsó körében. Az idegenben szerzett gólokon aligha múlik: 3–3-at játszott Moldében a Fradi Két góllal is vezetett már az FTC, fordítottak a norvégok, ám így sem adta fel a magyar bajnok. Már két góllal is vezetett a Ferencváros a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtezőben a Molde otthonában, de egyenlítettek a norvégok, majd a hajrában a vezető gólt is megszerezték, ám büntetőből egyenlíteni tudtak a zöld-fehérek. A visszavágót szeptember 29-én, kedden rendezik a Groupama Arénában.

Főoldal

Akkor 3-2-re nyertek a hazaiak, és bíztunk benne, hogy ezúttal is így lesz, mert a Fradi tíz emberrel is bátran játszott, többször is volt esélye a harmadik gól megszerzésére, a legnagyobb, amikor a csereként pályára lépő Robert Mak beadása után a svájciak kapusa nem kis szerencsével szerezte meg a labdát Ryan Mmaee elől a 88. percben. A szlovák középpályás beállása érezhetően új lendületet adott a Fradi támadásainak, talán korábban is érkezhetett volna - de nem mi ülünk Peter Stöger székében. Peter Stöger az Európa-ligában csiszolhatja tovább a Fradi játékát Fotó: Csudai Sándor - Origo Ehelyett viszont a 93. percben egy újabb svájci gól érkezett, Felix Mambimbi végleg lezárta a Fradi idei BL-álmait. A Young Boys ezen a meccsen a kapura lövések (16-6, ezek közül a kaput eltalálók száma 5-3) számában felülmúlta a Fradit, és kíméletlenek voltak a helyzetkihasználásban is, a legtöbb mutatóban azonban két mérkőzés alapján nem tudtak a Fradi fölé kerekedni. Azaz egy kiegyenlített párharcban maradt alul a Ferencváros, amely kicsit több szerencsével a maga javára fordíthatta volna a meccset.

Fradi bl selejtezoő ne

Henry Wingo góljával egyenlített a Ferencváros. Ryan Mmaee góljával pedig már vezetett a Fradi. Persze az várható volt, hogy a svájciak nem fogják olcsón adni a bőrüket és a BL-főtáblás helyet, és a második félidőt megint ők kezdték jobban, és az 56. percben az egész meccsen nagyon jól játszó kongói Meschack Elia sokadik veszélyes beadásából egyenlítettek. Az első mérkőzés előtt Peter Stöger elmondta, hogy az ilyen szélről belőtt labdákból a legveszélyesebb a Young Boys, mire lőttek három gólt átlövésből, most Dibusznak egyetlen távoli lövéssel sem volt dolga, erre jöttek a beadások... Meschack Elia (középen) nem csak a berni találkozón volt a mezőny egyik legjobbja Forrás: MTI/EPA-KEYSTONE/Anthony Anex A két csapat valamiért úgy érezte, hogy le kell másolnia a berni találkozót, ahol a hazaiaktól Silvan Hefti piros lapot kapott, a Fradi pedig kihagyott egy büntetőt. Ezúttal Laidouni kapott pirosat a 64. percben, majd percekkel később Dibusz Dénes kivédte Jordan Siebatscheu tizenegyesét.

Sima Fradi-dupla a Bl-selejtezőben

2020. aug 19. 21:05 A Ferencváros házigazdaként 2-0-ra legyőzte a svéd Djurgarden csapatát a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező első fordulójában, / MTI/Szigetváry Zsolt A Ferencváros házigazdaként 2-0-ra legyőzte a svéd Djurgarden csapatát a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező első fordulójában, szerdán, így a jövő héten a skót Celtic FC otthonában folytatja szereplését. "Ha választhattunk volna, a Ferencvárost kértük volna" - – ezt még Bosse Andersson, a Djurgarden sportigazgatója mondta a sorsolást követően, bár azt hozzátette, hogy a Fradi is erős csapat, hiszen mégis csak magyar bajnok. ( A legfrissebb hírek itt) A Bajnokok Ligája-selejtező első fordulójának szerdai meccsei eleinte nem hozott túl sok izgalmat, azonban a 34. percben labdát szerzett Tokmac, megtett pár lépést majd pedig távolról telibe lőtte az alsó sarkot. A Celtic otthonában sorra kerülő összecsapásra készülő Ferencváros így várhatóan nem lép pályára az OTP Bank Liga második fordulójában, mivel a klub arra kérte a Magyar Labdarúgó Szövetség versenybizottságát, hogy továbbjutása esetén halassza el a Diósgyőr elleni szombati találkozót.

BL selejtező | Tempó, Fradi!

3-0-ra megléptek Burián Gergőék, a Szolnok egyszer sem tudott vezetni a partin. Már a harmadik negyedben kialakult a legalább háromgólos különbség, amelyet meg is tartottak a vendégek, sőt. Lévai Márton nagyon jó, 53%-kal védett, Csacsovszky Erik a mezőnymunkájához három remekbe szabott gólt tett hozzá a szokásos, látványos átlövéseivel, hozzá hasonlóan Burián is triplázott. Vigvári Vince 18 évesen lett az elődöntő egyik legjobbja - Fotó: Kovács Anikó/MVLSZ Fotó: From Official Website Rajtuk is túltett Vigvári Vince, aki nem csak a szezon, hanem profi karrierje - ez a harmadik OB I-es szezonja – egyik legemlékezetesebb meccsét játszotta. Hat kísérletéből négyet is gólra váltott, Szabó Zoltán is kiemelte őt az online közvetítésben. 5-5 után zsinórban háromszor talált be, gyakorlatilag fináléba lőtte csapatát, mindössze 18 évesen. "Pár éve még ide jártam a testvéremmel, apukámmal, a családommal bajnoki döntőket, elődöntőket nézni, többek között Danit is, vagy az ellenfél vezetőedzőjét. Nekem egy óriási boldogság, hogy ezt most meg már személyesen, mindössze 18 évesen megélhetem, és egy ilyen parádés mérkőzést láthattam, lehettem részese.

A Ferencváros kedden a Slavia Praha otthonában ugyan 1-0-s vereséget szenvedett, ennek ellenére a magyar bajnokcsapat jutott tovább a BL-selejtezőben. Ezzel a továbbjutással már biztossá vált, hogy a Fradi a legrosszabb esetben az Európa-liga csoportkörében szerepelhet. A zöld-fehérek a következő körben a svájci Young Boys csapatával küzdhetnek meg a BL-csoportkörért. Slavia-Fradi: az egyetlen örök igazság! - Az az FTC szereplése kapcsán azt vizsgálta meg, hogy mennyi koefficienssel, illetve mekkora összeggel gazdagodott a magyar bajnokcsapat. A zöld-fehérek jelenleg 15, 5 koefficiens-ponttal rendelkeznek (ebből hármat idén szereztek). A Young Boys kiejtése esetén ehhez újabb egy pont jönne. A BL-csoportkörben egy győzelem 2, egy döntetlen pedig 1 pontot hozna a konyhára. "Az Európa Ligában kissé más a helyzet: itt az eddig megszerzett 3 pontunk garantált, de egyébként annyi koefficienst gyűjtünk, amennyit a csoportkörben szerzünk" - írja az Slavia-Fradi: a jobb csapat jutott tovább? - reakciók - A BL-ben a sorsolást a negyedik kalapból várhatna a Ferencváros, az El-ben lenne esély a harmadik kalapra.

Most már tényleg csak az a kérdés, hogy mennyivel nyer a Fradi A nemrég beállt Laidouni adott remek labdátt a tizenhatoson belülre Uzuninak, a közeli lövést azonban védeni tudta a kapus. Ez a gól dönthette el a továbbjutást Majdnem ott a harmadik! A jobb oldalon felfutó Somali egy védő lába között játszotta meg Skvarkát a tizenhatoson belül, pech, hogy a szlovák játékos rosszul vette át a labdát ez pedig pont elég volt ahhoz, hogy egy bekk belelépjen a lövésébe. Szöglet következett ugyan, de az meg átszállt mindenki feje felett. Sok van azért hátra, de Csoda kellene ahhoz, hogy ez a Djurgarden visszajöjjön egálra. Szinte veszélytelenek Dibusz kapujára és sok hibával is játszanak, amivel a saját dolgukat nehezítik. Persze hátra van 20 perc, ne kiabáljuk el. Eldőlt? Lehet! Ott a második ferencvárosi gól! Boli a félpályáról adott nagyszerű ütemű labdát Tokmacnak a védők mögé, utóbbi a kapuig sétált, majd most beérte egy higgadta gurítással is. 2-0! A gólszerző aztán el is hagyta a pályát, Skvarka váltotta.