Tesco Akciós Újság Várpalota

Utcazene Veszprém 2021

apple-id-telefonszám-megváltoztatása

A negyeddöntőben az Építők ellenfele a dán Aalborg lesz, a négyes döntőért megvívandó párharc első meccse lesz magyar földön május 11-12-én, a visszavágó pedig Dániában egy héttel később. Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó Telekom Veszprém - Vardar Szkopje (északmacedón) 31-31 (18-13) gólszerzők: Yahia 7 gól, Nilsson 5, Nenadic, Mahé 4-4, Strlek 3, Maqueda, Ligetvári, Marguc, Lukács, Blagotinsek, Ilic, Lékai, Sipos 1-1, illetve Cuni Morales 6, A. Nyokas 5, Toto, Taleski, 4-4, G. Nyokas 3, Stoilov, Czuwara, Dodic, Djukic 2-2, Dibirov 1 továbbjutott: a Veszprém, 61-53-as összesítéssel. Ne maradjon le az ORIGO cikkeiről, iratkozzon fel hírlevelünkre! Adja meg a nevét és az e-mail címét és elküldjük Önnek a nap legfontosabb híreit.

Utcazene - Veszprém Kukac

A Telekom Veszprém szerda este a Vardar Szkopjét fogadja hazai pályán a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján. Momir Ilic csapata nyolcgólos előnye birtokában nyugodtan várhatja a találkozót. A Veszprém szezonbeli talán legjobb teljesítményét nyújtotta egy héttel ezelőtt Szkopjében. A magyar sztárcsapat esélyeshez méltóan 30-22-re győzött, így a párharc második felének már csak az a tétje, hogy sikerül-e megőrizni hazai BL-veretlenségét. A kinti mérkőzésen az Építőket 2018 és 2021 között irányító David Davis útmutatásával a Vardar jól kezdte a meccset. Az első 12 percet követően 6-3-ra az északmacedónok vezettek, amikor Momir Ilic időt kért, és valamelyest átszervezte a mieink játékát. Momir Ilic remek taktikai húzásainak köszönheti a Veszprém a magabiztos előnyét Fotó: Csudai Sándor - Origo Pályára került Lékai Máté, akit régen láttunk ennyire összeszedetten és jól irányítani. Mellette Petar Nenadic szédületes passzokkal szolgálta ki beállóját, Andreas Nilssont, aki rendre élt is a lehetőséggel.

Utcazene veszprém 2012 relatif

Utcazene veszprém 2012.html

Utcazene Veszprémben - Hiányolják a helyiek a veszprémi fellépőket | 82nullanulla.hu magazin